BĘBNY NAPĘDOWE
Bębny napędowe Ø 84
Maksymalna długość standardowa bębna wynosi 650 mm, możliwe jest jednak wykonanie bębnów o długości do 900 mm, ze wzmocnionymi wałami. Standardowo bęben wyposażony jest w przekładnię planetarną. Bęben wykonany jest z aluminium i może być eloksalowany. Opcje dostępne na życzenie.
Bębny napędowe Ø 113
Maksymalna długość standardowa bębna wynosi 700 mm, możliwe jest jednak dostarczenie bębnów o długości do 1 200 mm, ze wzmocnionymi wałami. Standardowo bęben wyposażony jest w przekładnię planetarną, wykonaną z elementów plastikowych i stalowych. Dostępny również ze stalowymi kołami zębatymi, dla zwiększenia stałego momentu obrotowego do 750–800 N. Bęben wykonano z aluminium. Dostępny również w wersji eloksalowanej lub ze stali nierdzewnej.
Bębny napędowe Ø 135
Maksymalna długość standardowa bębna wynosi 700 mm, możliwe jest jednak wykonanie bębnów o długości do 1 200 mm, ze wzmocnionymi wałami. Standardowo bęben wyposażony jest w przekładnię planetarną, wykonaną z elementów plastikowych i stalowych. Dostępny również ze stalowymi kołami zębatymi, dla zwiększenia stałego momentu obrotowego do 750–800 N. Bęben wykonany z aluminium, możliwe są również wersje anodowane lub ze stali.